PRÍRODNÁ KOZMETIKA

„Chémiu“ jeme, pijeme, natierame si ju na pokožku a umývame ňou vlasy. Čo je výsledok? Alergie! Pleť je posiata vyrážkami rôznymi ekzémami, vlasy sa mastia, lámu a vypadávajú. Pokožka hlavy je plná lupín. Aj to sú niektoré z dôvodov, prečo dopyt po prírodnej kozmetike rastie. Ako ste na tom vy?

Mnohí ľudia sa domnievajú, že ľudské telo je zanesené nekvalitnou a nezdravou stravou a zabúda sa práve na to, že obrovskym zdrojom toxínov je samotné prostredie, v ktorom sa nachádzame, ako aj prostriedky, ktoré denno-denne používame. Medzi ne v neposlednom rade patrí aj kozmetika.
Kozmetické prostriedky sú častým zdrojom toxínov v tele keďže ich denne aplikujeme priamo na pokožku. Mnoho perspirantov, deodorantov, sprchových gélov, krémov či iných prostriedkov obsahujú syntetické látky a farbivá, v ktorých je hliník alebo ortuť. Zvoliť by sme preto mali takú kozmetiku, ktorá neobsahuje žiadne chemické látky a my ju môžeme spokojne používať každý deň.

Až 60% toho, čo aplikujeme na našu pokožku sa vstrebáva do nášho tela. Mali by sme preto dbať na to, čo všetko nanášame na našu pokožku. nezdravou kozmetikou škodíme nielen pokožke, ale aj nášmu telu. Len si predstavte inovatívne lieky, ktoré sa v poslednej dobe objavili na farmaceutickom trhu. Čoraz viac liekov sa vyrába v aplikačnej forme náplastí, vychádzajúc z poznatku, že účinná látka lieku je schopná vyvinúť účinok vstrebaním sa cez našu kožu. Dôsledne si preštudujte, čo všetko si nechávate “vsiaknuť” do svojho tela.

Ak by Vás zaujímala naša prírodná kozmetika od LR, popozerajte si naše prírodné produkty s vysokým obsahom Aloe vera. Odporúčala by som Vám konkrétne náš špeciálny Box pre Starostlivosť o Pokožku, ktorý je geniálny v boji s atopickým ekzémom či s akné alebo len tak na bežné používanie, výživu, sviežosť a hydratáciu pokožky.

Všetky produkty nájdete na https://zdravie-slovensko.sk/produkty/

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *