Nedarí sa Vám schudnúť?

Aj Vás trápi tento problém? Rada by som Vám ponúkla jednoduché riešenie a vysvetlila prečo!

Priznajme si najskôr z čoho priberáme a čo nám to môže spôsobovať.

Dôvodom ,,pár kíl navyše“ býva okrem nesprávneho stravovania aj stres a príliš rýchle tempo života. Nadváha so sebou prináša aj vedľajšie problémy, niektoré môžu byť aj smrteľné. Okrem toho môže spôsobovať aj psychické problémy, prameniace zo straty sebadôvery. Tá zasa pochádza z toho, ako na vaše telesné proporcie reaguje okolie alebo vy samy.

Aj keď sa niektorí cítia aj s kilami navyše stále sebavedome, fyzické limity ich nakoniec doženú. Nadváha spôsobuje vyšší krvný tlak, horšiu kondíciu, civilizačné ochorenia (cukrovka) či dýchavičnosť.

Ak vás trápia kilá navyše a neviete si dať rady ako schudnúť rada vám vysvetlím ako funguje naše telo. Ak sa zdravo stravujete a staráte sa o seba a myslíte si, že váš organizmus je zdravý, tak sa s veľkou pravdepodobnosťou mýlite. V našich črevách sa ukladajú zvyšky nestrávenej potravy, mnohokrát nezdravej potravy, pretože – ruku na srdce, každý z nás má potrebu sem tam zhrešiť, zjesť niečo sladké, mastné, nezdravé. A práve tu nám pomôže zdravý detox (aloe vera gél broskyňa, pro balance minerály na odkyslenie a bylinný čaj na podporu chudnutia a odvodnenie organizmu). Náš detox vám nakopne metabolizmus (aloe vera odbúra tuky, čaj ich vyplaví a pro balance vám dodá všetky potrebné minerály). Budete sa cítiť sviežo, plní energie a pritom aj schudnete. Nie je to skvele!

K nášmu detox balíčku ponúkame aj jedálniček na 7 dní zdarma, takže nie je to žiadna hladovka.

Po detoxe môžete krásne nabehnúť na akúkoľvek diétu alebo na našu redukčnú kde ponúkame 30 dňový jedálniček, cviky na doma a doplnky stravy podľa ľubovolnej kombinácie.

TERAPIA: piť dostatok tekutín (obmedziť sladené nápoje (odporúčam doslova ich vyradiť)), pohyb (cvičenie, chôdza, beh, prechádzky), menej stresu -> buďte viac pozitívny, vyvážená zdravá strava, doplnky na odvodnenie, prečistenie, detox tela -> https://zdravie-slovensko.sk/kategoria-produktu/chudnutie/

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *