Ako mať krásne dlhé, husté vlasy?

Poznáte toto tonikum L-Recapin? Toto tonikum bolo primárne vyrobené pre pánov, ktorí trpia plešatosťou. Naša firma sa snažila vyrobiť niečo pri čom by sa dalo tomuto problému predísť a zbaviť sa ho nadobro! Podarilo sa to?

Samozrejme! Naše tonikum obsahuje:

  • Kyselinu oleanolovú z listov olivovníka ktorá, znižuje regresiu vlasových korienkov
  • Apigenín z citrusových plodov ktorý, podporuje prekrvenie vlasových korienkov
  • Biotinyl-GHK (bielok s prímesou špeciálnych vitamínov)ktorý, podporuje uchytenie vlasových korienkov

Načo sme však prišli? Prišli sme k zisteniu, že pokiaľ budú tonikum L-Recapin používať aj ženy, budú mať nie len dlhé vlasy ale aj husté a zdravé. Takže dámy, príčesky už nie sú v móde! Aj tak každý vie, že ich máte a to nehovorím o cene a ako sa o ne musíte starať. Svoje zdravé vlasy sú na nezaplatenie!

  • L-Recapin spomaľuje vypadávanie vlasov
  • Používaním L-Recapinu zostanú vlasy dlhšie vo fáze rastu
  • L-Recapin zásadne napomáha uchyteniu vlasových korienkov, čím zamedzuje predčasnému vypadávaniu vlasov
  • Vlasové korienky sú vďaka komplexu účinných látok obsiahnutých v L-Recapine chránené, posilnené a regenerované

Preto by som Vám chcela odporučiť naše tonikum a konečne sa zbaviť problému s vlasmi. Vlasy sú koruna krásy a či chceme či nie vždy nám na kráse pridajú alebo uberú. Starajte sa o vlasy a buďte konečne spokojní!

TERAPIA: Tonikum nanášajte v malom množstve 1-2x denne. (najlepšie ráno a večer). Vtierajte krúživými pohybmi do pokožky hlavy. Obmedzte časté umývanie vlasov, použivanie žehličiek, kuliem a fénov. Na podporu z vnútra odporúčam používať Aloe vera drinking gél Freedom alebo Siveru. Pre lesk doplnte akýkoľvek olej na vlasy na končeky.

1 ks tonika L-Recapin vydrží cca 4 mesiace. Odporúčam zakúpiť dva kusy pre dokonalé vyživenie, regeneráciu a liečbu vlasov. https://zdravie-slovensko.sk/produkt/l-recapin-tonikum/

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *