Aroma- Wellness pre Vašu dušu

Príroda je ich domovom, sú získané priamo z duše rastliny: érerické oleje sú vysoko koncentrované bylinné esencie, ktoré sa vďaka svojim čisto prírodným, aromatickýma účinným vlastnostiam už po storočiaosvedčujú ako skutoční tvorcovia nálad. V každej kvapke oleja je koncentrovanásila duše prírody, ktorá sa môže pozitívne dotknúť našej duše. Len vďaka svojmu intenzívne vonnému účinku môže éterickéoleje odľahčiť našu náladu a uvoľniť naše zmysly. Ktoré vôňe z prírody nechali v minulosti rozkvitnúť vaše pocity, Vaše emócie, Vašu dušu?

Nosom priamo do nášho mozgu – 100% prirodzene čisté éterické oleje sú skutočné energetické balíčky, ktoré rozvíjajú svoju individuálnu účinnosť na celkovej telesnej aj duševnej úrovni.Obyčajný dotyk vôňe v násmôže vyvolať silné pocity a tým pozitívne ovplyvniť našu pohodu.

Ako to funguje?

Čuchom a vdychovaním molekúl vône sa aktivujú určité oblasti mozgu.Spustí sa signál, ktorý čuchový nerv okamžite prenáša do limbického systému. Tam, kde môžu byť spustené naše pocity a emócie a kde možno našu náladu pozitívne ovpyvniť.

Srdcom značky LR SOUL OF NATURE sú 100% prírodné éterické oleje.

Citrónový olej: Cítite sa motivovaní a osviežení.Vhodný je na úzkosť,uhryznutie/uštipnutie, krvný tlak,opary,nachladnutie, zápchu,depresiu,tráveniu,suché hrdlo,energiu, vyčerpanie,horúčku a chrípku, žiaľ/smútok, opicu, pálenie záhy, obličkové kamene,infekciu hrdla, krčové žily..

Bergamový olej: Dodá vnútorný pokoj, na spánok, ukľudňuje.Vhodný na upokojenie, koliku,depresiu, emocionálny stres, infekciu, mentálny stres, trému,fyzickú energiu, fyzický stres, reumatoidná artritídu..

Cédrový olej: Postavý Vás na nohy, uzemňuje, posilňuje a stabilizuje. Vhodný na ľadviny a močové cesty. Vhodrný na ľadviny a močové cesty.Pri jóge.

Eukaliptový olej: Dodá sústredenie a silu. Vhodný je pre alergikov, na astmu, bronchitídi, ochladenie tela, bolesti hlavy, cukrovki, zápal ucha, vši, osýpky, preťaženie svalov, zápal plúc, respiračné vírusy, tenisový lakeť..

Levanduľový olej: Upokojujúca vôňa, na dobrý spánok. Na alergie,úzkosť, strata chuti do jedla, arytmiu, pľuzgiere, povrchové vredy, ovčie kiahne, kŕčový záchvat, rezné rany, depresiu, vyčerpanie, na horúčku, plynatosť, repelent…

Mätový olej: Udržiava čistú hlavu, podporuje koncentráciu a dodá vnútornú silu. Vhodný je na bdelosť, astmu, autizmus, únavu, hnačku, zápchu, bolesť hlavy, úpal, pálenie záhy, návaly tepla, na migrénu, bolesť svalov, zvracanie..

Pomarančový olej: Postará sa o dobrú náladu. Je protizápalový, vhodný na úzkosť, trávenie,strach, búšenie srdca, nespavosť, menopauzu, nervozitu, pozdvihnutie nálady, abstinenčné príznaky..

Tymiánový olej: Povzbudzuje a dodáva sústredenie. Je protizápalový, proti chorobám. Antioxidant vhodný na astmu, bakteriálne infekcie, krvné zrazeniny, na bronchitídu, nachladnutie, ekzém, únavu, hubové infekcie, mastné vlasy, vypadávanie vlasov, lámavé vlasy, pleseň, parazity, zápal pľúc, na psoriázu a tuberkulózu..

100% prírodné éterické oleje sú absolútnym požehnaním pre naše zmysly a rozvíjajúsvoj pozitívny vplyv na našu pohodu. Odporúčame Vám dve možnosti použitia:

1.Prevoňanie miestnosti: na prevoňanie Vášho domova použite aromatické nosiče, ako sú vonné lampy alebo difúzery.

2.Prevoňanie ošetrujúcich olejov: zmiešajte niekoľko kvapiek oleja alebo viac olejov s LR ošetrujúcim olejom pre pozitívny účinok na Vašu pleť a zmysly. (Upozornenie: oleje je možné nanášať na pokožku iba v zdiedenej forme. Uistite sa, že používate správne dávkovanie).

Každý z ôsmich jednotlivých éterických olejov má svoju vlastnú vôňu, ktorá rozjasní, uvoľní či posilní Vašu dušu.

Vyberte si ich práve teraz podľa svojej nálady.

Vaše oleje, Vaša nálada!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *